O nas

Działamy na rynku reklamy i poligrafii ponad 25 lat!

Doskonale wiemy, że pracujemy na wizerunek i sukces naszych Klientów. Rozwijamy i dostarczamy Klientom skuteczne rozwiązania marketingowe, przyczyniając się w ten sposób do osiągania przez nich konkretnych celów biznesowych.

Kreatywność w reklamie jest bezcenna.  Tworzymy zgrany, stale rosnący 60-cio osobowy zespół, który łączy w sobie młodość i doświadczenie. Sprawiamy, aby realizowane produkty spełniały potrzeby reklamowe naszych Klienów, były atrakcyjne, rozpoznawalne oraz mieściły się w dostępnym budżecie.
Korzystając z naszych usług, Klient może liczyć na indywidualne podejście, pełną i profesjonalną obsługę oraz najwyższej jakości produkty. Ponad 25 lat doświadczeń na rynku sprawiło, że wyróżniamy się cennym doświadczeniem oraz pełnym profesjonalizmem.

Robimy wszystko by dotrzymać umówionych terminów. Zdajemy sobie sprawę, że czas to pieniądz - szczególnie w biznesie.

Dzięki wieloletniej pracy jaką włożyliśmy w udoskonalanie i rozwijanie naszych rozwiązań dysponujemy obecnie gotowymi do zastosowania produktami i usługami, które potwierdziły swą niezawodność w wielu firmach.

Główna działalność firmy opiera się na wydawnictwie i bezpłatnym kolportażu map reklamowych. Przez 25 lat wydaliśmy ponad 2.000 map z reklamami ok. 60.000 Klientów z całego kraju.

Ponadto realizujemy wszelkie produkty reklamowo-poligraficzne, kartograficzne i usługi internetowe. Oferujemy Państwu możliwość zakupu wszelkich wydruków i upominków reklamowych w sklepie online na www.bigform.pl.

Dzięki ogólnopolskiej skali działalności możemy zaproponować naszym Klientom kompleksowe kampanie reklamowe w sieci i serwisach internetowych: Ogólnopolskim bezpłatnym katalogu branżowym www.bizneswregionie.pl i regionalnym portalu www.Chojnow.pl.

Na obecnym etapie rozwoju firmy obsługujemy Klientów z całej Polski. Współpracują z nami firmy i placówki handlowe, produkcyjne, usługowe, sklepy, instytucje, urzędy, banki oraz inni Klienci biznesowi i indywidualni.

Czy chcesz być widoczny na swoim rynku? A może chcesz dotrzeć z ofertą do masowej ilości odbiorców? Na pewno chcesz zwiększać sprzedaż. Jeśli tak, to dobrze trafiłeś!

Jesteśmy firmą działającą w branży reklamowej od 1993 roku. Big Form to wyłącznie polski kapitał. Dzięki posiadanemu wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu przy obsłudze wielu znanych firm, potrafimy profesjonalnie zaspokoić w szeroko rozumiany sposób potrzeby reklamowe. Posiadamy nowoczesny sprzęt, wykwalifikowaną załogę oraz własne zaplecze produkcyjne, co powoduje, iż możemy Państwu zaoferować reklamę na bardzo wysokim poziomie, począwszy od wizytówek, poprzez reklamę na naszych mapach po złożone kampanie reklamowe obejmujące różne nośniki reklamy wizualnej. Naszym celem jest kreowanie niezwykłych projektów we wszystkich dziedzinach reklamy. Wybijamy się ponad stereotypy i odkrywamy nowe horyzonty w dziedzinie reklamy. Big Form pracuje dla firm, które wiedzą czego może dokonać nowoczesny marketing i reklama. Wyjątkowo szybkie i głębokie zmiany w świecie masowej komunikacji, w głównej mierze związane są z rozwojem techniki, wymuszają poszukiwanie nowych sposobów dotarcia do konsumentów.

 Najważniejszą sprawą dla nas jest Państwa satysfakcja, dlatego współpracę opieramy na lojalności i wzajemnym zaufaniu o czym świadczy wieloletnia i owocna współpraca z naszymi Klientami. Śledzimy najnowsze trendy i przyswajamy pionierskie technologie. Nie boimy się żadnego wyzwania. To wszystko sprawia, że z optymizmem patrzymy w przyszłość.

Serdecznie zapraszamy!

MISJA FIRMY

Współtworzymy sukces naszych klientów dostarczając im wysokiej jakości oryginalne usługi reklamowe i poligraficzne, umożliwiające wzmocnienie wizerunku firmy i zaistnienie w masowej świadomości.