O nas

Doskonale wiemy, że pracujemy na Twój sukces. Rozwijamy i dostarczamy klientom skuteczne rozwiązania marketingowe, przyczyniając się w ten sposób do osiągania przez nich konkretnych celów biznesowych.

Kreatywność w reklamie jest bezcenna. Sprawiamy, że produkty stają się dopasowane do potrzeb klienta, rozpoznawalne, poszukiwane i wybierane spośród wielu podobnych. Tworzymy zgrany, stale rosnący 60-sięcio osobowy zespół, który łączy w sobie młodość i doświadczenie.

Korzystając z naszych usług, klient może liczyć na indywidualne podejście, pełną i profesjonalną obsługę oraz najwyższej jakości produkty. Ponad 25 lat na rynku sprawiło, że wyróżniamy się cennym doświadczeniem oraz pełnym profesjonalizmem.

Robimy wszystko, by dotrzymać umówionych terminów. Zdajemy sobie sprawę, że czas to pieniądz - szczególnie w biznesie. Dlatego wszystkie działania wykonujemy w uzgodnionych terminach.

Czy chcesz być widoczny na swoim rynku? A może chcesz dotrzeć z ofertą do masowej ilości odbiorców? Na pewno chcesz zwiększać sprzedaż. Jeśli tak, to dobrze trafiłeś!

Jesteśmy firmą działającą w branży reklamowej od 1993 roku. Big Form to wyłącznie polski kapitał. Dzięki posiadanemu wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu przy obsłudze wielu znanych firm, potrafimy profesjonalnie zaspokoić w szeroko rozumiany sposób potrzeby reklamowe. Posiadamy nowoczesny sprzęt, wykwalifikowaną załogę oraz własne zaplecze produkcyjne, co powoduje, iż możemy Państwu zaoferować reklamę na bardzo wysokim poziomie, począwszy od wizytówek, poprzez reklamę na naszych mapach po złożone kampanie reklamowe obejmujące różne nośniki reklamy wizualnej. Naszym celem jest kreowanie niezwykłych projektów we wszystkich dziedzinach reklamy. Wybijamy się ponad stereotypy i odkrywamy nowe horyzonty w dziedzinie reklamy. Big Form pracuje dla firm, które wiedzą czego może dokonać nowoczesny marketing i reklama. Wyjątkowo szybkie i głębokie zmiany w świecie masowej komunikacji, w głównej mierze związane są z rozwojem techniki, wymuszają poszukiwanie nowych sposobów dotarcia do konsumentów.

Dzięki wieloletniej pracy jaką włożyliśmy w udoskonalanie i rozwijanie naszych rozwiązań, dysponujemy obecnie gotowymi do zastosowania produktami i usługami, które potwierdziły swą niezawodność w wielu firmach. Główna działalność firmy opiera się na wydawnictwie i bezpłatnym kolportażu map reklamowych, ponadto realizujemy wszelkie produkty reklamowo-poligraficzne, kartograficzne i usługi internetowe oraz usługę oprawy plakatów w półokrągłe listwy. Dzięki ogólnopolskiej skali działalności naszej firmy możemy zaproponować naszym klientom kompleksowe kampanie reklamowe na rynkach lokalnych.

Na obecnym etapie rozwoju firmy obsługujemy klientów z całej Polski, jest to ponad 4 000 firm rocznie. Dotychczas przez 20 lat wydaliśmy ponad 1 500 map z reklamami klientów z całej Polski.

Najważniejszą sprawą dla nas jest Państwa satysfakcja, dlatego współpracę opieramy na lojalności i wzajemnym zaufaniu, o czym świadczy wieloletnia i owocna współpraca z naszymi klientami. Śledzimy najnowsze trendy i przyswajamy pionierskie technologie. Nie boimy się żadnego wyzwania. To wszystko sprawia, że z optymizmem patrzymy w przyszłość.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy.

 

MISJA FIRMY

Współtworzymy sukces naszych klientów dostarczając im wysokiej jakości oryginalne usługi reklamowe i poligraficzne, umożliwiające wzmocnienie wizerunku firmy i zaistnienie jej w masowej świadomości.